Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek voltak a covid után...

Valakinek voltak a covid után hosszú ideig megnagyobbodott nyirokcsomók?

Figyelt kérdés

Januárban voltam covidos és azóta van a nyakam mindkét oldalán 1-1 nyirokcsomó.

Látta már azóta egy fülorr gégész meg a háziorvosom de igazán foglalkoztak vele.

Volt/van valakinek hasonló?



2022. ápr. 23. 03:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán**
2022. ápr. 23. 03:17
 2/3 anonim válasza:

Igen én februárban kaptam a harmadik oltást nekem akkor brutálisan bedurrantak a hónalj nyirokcsomóim majd elmúlt. Azóta random mind2 honaljamon spontán begdagadnak és visszahuzodnak. Közben nem vagyok beteg és semmi más bajom sincs. És nem, Limfómám sincs mert semmilyen más tünet nem passzol rá.

Ha meg szeretned magad nyugtatni nyugodtan megmutathatod más orvosnak is, de ha fül orr gegesz azt mondta h nem veszélyes akkor nem aggódnék. :)

2022. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen voltam már azóta nyaki ultrahangon meg egy másik fül orr gégésznél és mondták hogy ez normális és semmi bajuk nincs a nyirokcsomóimnak.
2022. júl. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!