Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehezen nyelek hetek óta mit...

Nehezen nyelek hetek óta mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok és már hetek óta nehezen nyelek.

Az egész úgy indult, hogy nyaki fájdalmaim voltak, googliztam hogy mi lehet ez es kiadta a gégerákot, aminek vezető tünete a nehéz nyelés.


Tegnap este is akárhányszor próbáltam lenyelni a nyálam, nehezen ment (5 masodpercenkent nyeltem).


Ha eszek meg iszok akkor viszont a nyelés nagyon könnyen megy.



2023. ápr. 2. 09:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy komolyan én már nem tudom.. azzal se nagyon vagyok tisztaban hogy milyen valojaban a nehéz nyelés..
2023. ápr. 2. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakorvoshoz és vizsgáltasd ki, nehogy még nagyobb baj legyen belőle.
2023. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sok oka lehet. Többek között a szklerózis multiplex is járhat nyelési problémákkal akár, de lehet pszichés is. Érdemes lenne elmenned gégészetre, ha ott nem találnak semmit, akkor neurológiára.
2023. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
Irány az orvos.
2023. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell egybôl a legrosszabbra gondolnod! Lehet egy torokgyulladàs is, - csak menj el az orvoshoz!
2023. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem vagy évek óta láncdohányos vagy nem vedeled sok éve a tömény szeszeket akkor abszolút kizárt az amitől rettegsz...
2023. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dohányozni dohányoztam, napi 1-1,5 doboz cigi, de mar azt is letettem 3,5 hete, helyette iqost szivok.


Alkoholt utoljara fel eve ittam

2023. ápr. 16. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!