Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombás lábkörmök, belső...

Gombás lábkörmök, belső szemölcs talpon, semmi nem segít, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, semmi önbizalmam már, nem merek férfiakkal ismerkedni emiatt.

1 éve elkezdtem szedni különböző antidepresszánsokat, mert a szervezetem egy kiskori trauma miatt összeomlott.

Az antidepresszánsoknak számos mellékhatása volt, többet is próbáltam: volt, amelyiktől híztam, volt, amelyiktől nem aludtam, volt, amelyiktől majdnem hánytam, volt, amelyiktől székrekedésem és aranyerem lett, stb.

A lényeg, hogy most megtaláltam már egy ideje a számomra tökéleteset, viszont:

Mindkét lábamon a "mutató ujjamon" gombás lett a köröm, és a jobb talpamon lett két belső szemölcs. Elkezdtem őket kezelni itthon, de rosszabb lett a helyzet, az egyik körmöm leesett, a másik meg felvált, és alatta ilyen fehér poros. A szemölcsöket "kivágattam", visszanőtt.

Aztán kezeltem bőrgyógyász által írt kenőccsel, semmi. A gombát is már 3 féle szerrel kenem, semmi.

A szemölcs egyre szélesebb, a gomba egyre terjed azon a körmeimen, már ami leesett annak helyére is nő egy új, és az is olyan, hiába kezelem.


Nem tudom, mit csináljak, így ismerkedni sem merek. Konkrétan sírnom kell.

Mit tehetnék még? Komolyan, valami házi megoldásban is benne vagyok, vag valami csoda módszerben, ha van.

Igyekszem egészségesebben táplálkozni, kevés cukros dolgot fogyasztok, sok vizet iszom, és ez sem segít.


Nincs semmi ötletem már.


2023. ápr. 3. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltál már gyógypedikűrösnél?
2023. ápr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!