Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A belső aranyér nem fáj?

A belső aranyér nem fáj?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam hogy csak a külső aranyér fáj, de én azt gondoltam hogy nekem belső aranyem van, mivel erős szúró, feszítő érzést érzek székeléskor, ami néha vérzik is. Olyan érzésem van mintha ez a fájdalom bal oldalt érződne. Házi orvoshoz kellene ezzel elmennem és majd tovább küld valahova? 22
2023. ápr. 4. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi nem játék. Én rögtön magán proktológushoz mennék. Aki szükség esetén küldhet tovább gasztroenterológushoz.
2023. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es...te hol élsz? Már magánban sincs olyan hogy rögtön.


Kedves Kérdező! Ha megnyugtat jelentkezz be egy orvoshoz, addig használj kúpot ( én a Hemoridot szoktam) és majd meglátod segít-e addig amíg bekerülsz egy orvoshoz. Azért nem kell pánikolni.

2023. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Közeljövőben most már elkell menni de igazából ez régebb óta visszatér. Általában akkor jön elő ha keményebb a széklet és erőlkodni kell, ilyenkor vagy egy hétig fáj de utána normalizálódik. Igaz néha érzem akkor is mintha lenne ott valami érzékeny dolog.

Akkor ez súlyosabb tünet mint az aranyér?

2023. ápr. 4. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy rögtön proktológushoz fordulnék és nem pedig azt, hogy rögtön kapok is időpontot.
2023. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne előbb berakni néhány kúpot. Lehet, hogy négy - öt darab után már nem is lenne bajod.
2023. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félek nagyon hogy végbélrákom van. A rák okoz fájdalmat, valamint ha fáj akkor mindig fáj nem csak székeléskor? Olyan érzésem vagy amikor a széklet már majdnem kibújik akkor van szúró, nyilaló érzés. Hétvégén volt egy keményebb, nehezebb székletem az hozta elő, ilyenkor valameddig fáj de ez bármikor kijöhet.
2023. ápr. 5. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
22 évesen gyakorlatilag kizárt, hogy az lenne, hiszen évtizedekig fejlődik. Vérzik, olyan mintha nem ürülnél ki, olyan vékony lesz a kaki mint egy ceruza stb. Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el, nézesd meg. Bedugnak egy hosszabb, rövidebb csövet és megnézik kamerával.Ennyi idős korban, ha ott baja van az embernek, akkor az inkább bélgyulladás.
2023. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel mostanában eléggé fáj így vékony. Tegnap is voltam háromszor, ma kétszer wc-én mindig egy kevés távozik. Ilyen még nem volt hogy ennyiszer nagy dolog van. Remélem nem komoly. A másik probléma hogy a széklet eleje mindig kemény ami irritálja úgy általában.
2023. ápr. 5. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a székletszám normális. Olyan is van, hogy az ember olyankor is kicsikar valamit, amikor igazából nem is kell ürítenie.
2023. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet mondjuk polip is, talán.
2023. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!