Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz az a tény, hogy hogyha...

Igaz az a tény, hogy hogyha már egyszer elkaptam a koronavírust, akkor másodszor már gyorsabb a gyógyulás?

Figyelt kérdés

2 éve már átestem rajta. Akkor 3 hét volt mire “meggyógyultam” meg ugye utána még a tünetek.

Sajnos ismét elkaptam, de tegnap meg ma se voltam olyan vészesen rosszul csak rengeteget aludtam. Azt hallottam több helyről hogy ha egyszer már átesel rajta utána sokkal gyorsabb a gyógyulás



2023. ápr. 5. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, mert legalább 2 körrel el vagyok maradva mögötted.

Ha ugyanazt vagy hasonló vírust kaptál el, akkor szinte bizonyosan így lesz.

2023. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Általában igen, mivel a szervezeted már ismeri a kórokozót. Nekem elsőre se volt nagy durranás, egy délután picit fájt a fejem és ennyi. Nálam valószínűleg egy második kör teljesen tünetmentes lenne.
2023. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

A tények mindig igazak. Csak azt kell kiderítened, hogy ez tény-e😂

Egyébként logikus, amit a szervezet felismer, arra hamarabb reagál, ha hamarabb elpusztítja, kevesebb kárt tud okozni🤷🏼‍♀️ Persze az oltás fanatikusai ezt cáfolják. Szerintük, ha nem vagy oltva, akkor legkésőbb a másodikba akkor is belepusztulsz, ha az első meg se kottyant🤭 Döntsd el, melyikben van több ráció.

Persze, mivel mutálódik, ha nagy a különbség az 1. meg a 2. között, akkor reagálhat máshogy a szervezeted, de mivel 2 év alatt maga a vírus is gyengült+ az akkori és a mostani mutáció között azért van jelentős hasonlóság, arra lehet számítani, hogy az elsőnél rosszabb nem lesz.

2023. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Persze,mivel nincs olyan?hogy "covid".
2023. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos...

2 és fél éve lettem kovidos először.Hát egy gyenge sz@r volt ahhoz képest ami most van,ugyanis 9.napja fekszem itthon koviddal.A legnagyobb ellenségemnek se kívánnám ezeket amiken átmegyek.

2023. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!