Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki jártas az ásványok...

Valaki jártas az ásványok témában?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy ilyen bőrbetegségem, amit úgy hívnak h pikkelysömör (ez egy autoimmun betegség). Van valamilyen kristály ami jó hatással lehet erre? Nem vagyok igazán jó állapotban vele jelenleg, és mivel szeretem és gyűjtöm is az ásványokat, ez jutott eszembe még, mert most nagyon el vagyok keseredve, semmi nem használ rá szinte:(

2023. ápr. 11. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy van. A pikkelysömör egyik legfőbb kiváltó oka a stressz úgyhogy lelkileg rakd rendbe magadat, 1000x nagyobb változást érsz el mint bármilyen csodaásvány nyomkodásával ha egy lelki nyomorék vagy.
2023. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uramisten mekkora egy analfabeta g*ci vagy kedves elso valaszolo☠️☠️ joindulattal kertem segitseget, erre te nulla ismeretseggel NEV NELKUL megallapitod h lelkileg nulla vagyok, hat gratulalok ocsem👏 teged ez eltet h nev nelkul beszolsz embereknek? Vagy erre vered ki? Ha ettol buszke leszel magadra hat csinaljad fiam, anyad is biztos buszke rad. Ja es meg egy dolog egy "csodaasvanyt" nem lehet "nyomogatni". Nem tudom te ezt hogy kepzelted el😉
2023. ápr. 12. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy a stressz, még az orvosok sem nagyon tudják, de itt van egy link kérdező a házi patikáról:

[link]

Most rákerestem neked az ásványokra, és -bár én is nagyon szeretem és gyűjtöm is őket-, a gyógyhatásukban nem nagyon bízom. Na de a lényeg, hogy egyik helyen a baritot és a ként ajánlják, ugyanakkor ha rákerestem a gyógyhatására, akkor meg ezt találtam:

[link]

Mondjuk a Házi patikás linkben említett gyulladásos góc lehet akár tényleg torokgyulladás vagy mandulagyulladás is.

2023. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) bocs, kihagytam a vesszőt. Szóval helyesen: itt van egy link, kérdező
2023. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom kedves masodik valaszolo, sokat segitettel🫶🏻🫶🏻🫶🏻
2023. ápr. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!