Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt már övsömöre?

Kinek volt már övsömöre?

Figyelt kérdés
Az egesz mult heten kezdodott izomlaz szeru fajdalommal a keresztcsontomnal, egy hete csutortokon meg is jelentek a holyagok. Orvoshoz sajnos csak kedden tudtunk menni az unnepek miatt, kedd ota mar szaradnak le folyamat a holyagok. Pihenessel plusz gyogyszeres kuraval kinek mennyi ido alatt mult el teljesen? Meg egy kicsit faj, de sokkal jobb, illetve kicsit elnyomottnak erzem magam. Koszi.

2023. ápr. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a kérdés? Gyerekkoromban volt, fájt, viszketett egyszerre, 2 hét volt kb. nekem.
2023. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A valaszodban van a valasz. ;) koszike:)
2023. ápr. 13. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Pompás! :)
2023. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg vagyok, nekem kétszer is volt, de hólyagos bőrtünet nem volt egyik esetben sem, csak iszonyatos izomfájdalmak. Az első esetben minden mozdulat fájt, a wc-e csak négykézláb tudtam kimenni, mert különben a váratlan izomfájdalmaktól azonnal elvágódtam volna. 1-2 héten belül gyógyult mindkét esetben.
2023. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha nem volt bőrtüneted, hogy derült ki, honnan tudták hogy övsömör?

(Nekem egy éve volt övsömöröm, most pedig minden tagom fáj, de már hetek óta, legjobban derék, de gerinc, nyak, végtagok is, nem is tudom hogy csont vagy izület vagy izom fáj e.)

Köszönöm ha válaszolsz!

2023. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!