Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyeres krémet raktam fel a...

Aranyeres krémet raktam fel a végbélbe mélyen. Tök rövid szakaszon tudtam felnyúlni, mert falba ütközött az ujjam. Ez normális?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A végbélfalában két gyűrűs záróizom van. A belső záróizom akaratunktól független beidegződésű, a külső záróizom közvetlenül a végbélnyílásnál található, és akaratunktól függő beidegződésű.


Te csak a külsőn jutottál át szerintem.

2023. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, a külsőt éreztem, de a belső olyan volt, mint egy "fal", nem tudtam feljebb menni, illetve oldalt sikerült. Megijedtem, hogy van valami nem odavaló.
2023. ápr. 13. 16:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy kemény székletdarabot találtál?
2023. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert puha volt.
2023. ápr. 13. 17:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Le kell küzdeni a belső ellenállást ha feljebb akarod, nekem ezért nem megy a kúp, leblokkolok a "fal" miatt
2023. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös, akkor te is érzed? :) Megértelek.
2023. ápr. 14. 06:56
 7/19 anonim ***** válasza:
6, már szeptember óta ezzel kínlódok, üdv sorstárs :)
2023. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azóta nem múlik? Mit használsz? Szedsz Detralexet?
2023. ápr. 15. 04:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Venotec-et szedtem meg Rutascorbint amit nagyon ajánlok mert jó, ez vény nélküli és lényegében C-meg P-vitamin ami az erek erősítésére van. Hemorid kenőcsöt használok ami lidokainos és visszahúzza meg addig se fáj, de a Proktis- M is jó kúpba is. Időnként begyullad és jobban kijön, ha nem eszek rostosat vagy sokat ülök vagy felfázok. Lényegében van amikor sose múlik el, mert ott már egy kitágult ér van, amivel együtt lehet élni alapesetben, ha vigyázunk hogy ne jöjjön ki meg ne gyulladjon be, de hát ezt nehéz kivitelezni, megműttetni nem merem.
2023. ápr. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rutascorbint szedem. :) Nekem nem olyan vészes (még), de lehet, hogy nem is aranyerem van, hanem más, de még nem mertem orvoshoz menni.
2023. ápr. 15. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!