Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szakaszos vérzés? A menstruáci...

Szakaszos vérzés? A menstruációm 6-7 napig tart. Az erőssége változó, de többnyire az első 2 nap nagyon erős. A 4. -5. napon van, hogy egy teljes napig szinte semmi nem "jön". Majd újra rendes vér. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy megjön, aztán 2-3 napig vérzik, majd már azt hiszem, hogy elállt, 4. napon már alig jön, 5-en kb. semmi, és akkor 6. napra még egy adag jön...

Én még nem gondoltam rá, hogy baj lenne, nincs olyan érzésem, de engem inkább idegesíteni szokott.

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy van, hogy 1. 2. nap rohadt erős, 3. napon valamivel kevesebb, 4. 5. napon szinte semmi, aztán elmúlik. szerintem neked így állt be, szerintem normális.
2013. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!