Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó gyomorideg, mit tegyek?

Állandó gyomorideg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyfolytában fáj a gyomrom, szokott hányingerem is lenni és álltalában rosszul vagyok. Lassan 2 éve napról napra gyomorideggel élek (1.5 hónap és 17 leszek). Volt, hogy egész napi stressz és gyomorideg mellett napi 4 órát tudtam aludni (ez kb 9 hónapig tartott). Ebben az időben már izomfáradtságaim is voltak, szóval néha tikkelt egyet a fejem, de ez szerencsére elmúlt. 15 évesen elkezdtem őszülni is (gondolom a stresszre lehet vissza vezetni(?)) nemtudom, hogy hogyan szoktathatnám le magam a gyomoridegről, mert ez már ilyen “automatikus” a testemben. Valamiért az iskolától még mindig, pedig szeretek már bejárni és ha buszra kell szállni, vagy ha csak (igaz ez csak néha) ha boltba kell menni már akkor is elkezdek görcsölni. Elkezdtem edzeni is, hogy hátha sikerül úgy levezetnem, nem sok siker…. Próbálok mentálisan hatni azokkal amiket olvastam, de ez sem segít. Valakinek van esetleg valamilyen ötlete? Mit kéne csinálnom még? (Próbáltam minnél rövidebben leírni)16/f

2023. ápr. 17. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tikk nem tikk. Az őszülés a férfiaknak jól áll. Nem vagyok benne biztos, hogy ez csak a stressztől van, lehet táplálkozásbeli oka is a gyomorbántalmaknak. A háziorvosodat kellene megkeresned ezzel.
2023. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyél pszichiatriara írass Ripedont.
2023. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!