Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most ilyenkor mi van? Akkor...

Most ilyenkor mi van? Akkor mégis beteg vagyok? A szívemmel lehet egyáltalán gond?

Figyelt kérdés

Az egész már 2 hete kezdődött.Kórhában 3x Voltam és rengeteg kivizsgálást kaptam és voltam egy szívultrahangon is Mellkasi CT is volt és semmit nem találtak.Azt mondták pánikzavar így kaptam nyugtatót fájdalomcsillapitót amiket rendszeresen szedek és ugyan úgy rossz.Érzem hogy a testemet és az idegeimet ezek a gyógyszerek teljesen lezsibbasztják de ugyan úgy érzem a fájdalmakat folyamatosan.Visszatérő már nagyon erős és intenzív fájást szoktam érezni a mellkasomban és a hátamban főleg a bal lapockámnál , a karjaimban és az állkapcsomban.Levegővételem gyakran irtózatosan nehéz folyamatos szédülés és ájulásérzetem van és az utóbbi pár napban sokszor éreztem hogy írtózatosan elgyengültem.Ha megerőltetem magam vagy ha többet sétálok 10p nél a fájdalmaim irtózatosan megerősődnek és ezek a csillapítok hatására se múlnak el...tegnap amikor sokat sétáltam volt hogy a fájdalom olyan erős és nyilaló volt a bal mellkasomnál hogy az utcán összeestem...Szívemen is folyamatos egyáltalán nem szűnő nyomás érzésem van és a közérzetem katasztrófa olyan mint ha félig lennék már csak itt..DE MINDEN VIZSGÁLAT NEGATÍV

Most akkor mégis baj van?



2023. ápr. 20. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Már több napja szedem a gyógyszereket azt mondták elmúlik tőlük és nem múlt.Ugyan úgy érzek mindent.

Mivel már 3x voltam a sürgősségin így már mentőt is aligha merek hívni...

2023. ápr. 20. 10:12
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedek még Magne B6 ot is.A nyugtató a frontin.De semmi változás..
2023. ápr. 20. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Be vagy oltva?
2023. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem soha nem kaptam oltást.Előtte 1 hétig vírusos beteg voltam és utána kezdődött az egész.
2023. ápr. 20. 10:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltak covid tesztet is ami kimutatta hogy nincs covidom...
2023. ápr. 20. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
99%-ban pánikbeteg vagy.
2023. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzés okozhat ilyet valóban.De ha ennyire nem találnak semmit,akkor én is pszichés okokra tudok gondolni.Nálam is van hasonló,magas a vérnyomásom,még gyógyszerrel is magas kissé,és többször voltam kórházban,semmit nem találtak.Szorongó típus vagyok,ez pont elég hozzá.
2023. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!