Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek javul a körömgomba...

Szerintetek javul a körömgomba, vagy inkább adjam fel, és vetessem le? A levett beteg köröm után visszanöl egyáltalán még a köröm? Ha igen akkor ugye nem betegen?

Figyelt kérdés

[link]


Régóta küzdök ezzel a problémámmal. Már mindent megtettem, meg ettem, a gyógyszerekkel le kellett állni mert tönkre tettek volna, dietaztam/diétazok, kenceficék stb. Megrendeltem valami sprayt külföldről is, mégis meg mindig ilyen. Szerintetek? Nagyon szomorú vagyok.


2018. aug. 28. 01:00
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Én kb. 10-12 évig kínlódtam a gombás körömmel. Múlt szerdán vették le, immár másodszor. Az első levétel után sajnos kiújult. Most a bőrgyógyászom küldött a sebészetre, hogy vegyék le, mert már nem tud vele mit kezdeni. Én is egy vagyont költöttem gyógyszerekre. Egyedül a Lamisil használt, 8 havi szedés után leesett a beteg köröm. Kezdett nőni az új köröm, aztán kb. félúton megállt, besárgult és nem volt tovább. Elemelkedett a körömháztól, csúnyán megvastagodott. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem orvos mondta már, hogy a körömgombát nem lehet meggyógyítani. Mindig kiújul. Azért azt mondom, fordulj orvoshoz, talán kitalál neked valami gyógymódot. Ja, nekem a bal lábam nagyujján van a gombás köröm.
2018. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez el keserítő.de sokan vannak akik teljesen kigyogyultak belőle, és vissza sem tért nekik. Szerintem ez egyéntől függ. A te komód eredetileg milyen volt, amikor kezdődött, és a legbetegebb fázisában, és ahhoz az állapothoz képest mennyit javult, vagy rosszabodott? Nekem mint a képen is lathatni elég sokat javult, ahhoz képest amilyen volt. Az enyém nagyon csúnya volt. És csak ezen a két huvelykujjamon. Sehol máshol.
2018. aug. 28. 22:36
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem csak a bal nagylábujjamon volt. Sokkal csúnyább volt, mint a tied. Muszáj volt levenni. Olyan kemény volt, hogy mikor vágni akartam belőle, eltört az olló. Csúnya, sötét sárgás szürke színe volt.
2018. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh akkor azért. Enyém azért javulhat szerintem, szerencsére, orvoshoz visszamegyek nemsokara
2018. aug. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!