Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Intim torna segített valakinek...

Intim torna segített valakinek széklettartási problémáknál? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy mosakodás után egyszer előfordult, hogy székletes volt a papír. Ha nem zár rendesen a záróizom, arra elvileg jó a Kriston intim torna. Van esetleg saját tapasztalat, akinek bevált ilyen problémára? Gondolom csak enyhe esetben működik. Nem tudom, hogy az enyém mennyire súlyos, de minden előzmény nélkül jött, nem tudom, hogyan vehettem volna észre időben.

#intimtorna #Kriston torna #végbél záróizom
2023. ápr. 20. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
nem csak szangottál egyet?
2023. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az nem derult egbol jon. A ket zaroizmod kozt kenocsos allagu szeklet miatt ami maradt, kiazott, kiolvadt.
2023. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is , lehet csak rosszul tisztálkodtál előfordul. De ahelyett hogy megijednél menj el vele házi orvoshoz. Kivizsgálnak , addig ne kenegesd magad mindennel feleslegesen. Ha éjszaka is észre veszed ezt a jelenséget akkor az jelenthet problémát.
2023. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!