Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalatok esetleg a...

Tapasztalatok esetleg a Cardiollal, hogy valóban hatásos-e a magas vérnyomás/ magas pulzus ellen kezdő stádiumban? Vagy más hasonló gyógynövényalapú tabletták?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva 30 éves vagyok, nem régen derült ki, hogy mindenekelőtt magas pulzusom van, amit az orvos szerint le kéne vinni, hogy pár év múlva ne legyen komolyann bajom. Valamennyire magas vérnyomásom is van, igaz, hogy az (még) nem vészes 130 és 145 között ugrál, de az orvos szerint a középértéket kell nézni, kb 137, tehát meg 140 alatt van az réték alatt.(de azért arra is fiygelni kell, mert pont a határ) Ennek ellenére az orvos felírt nekem 3 vérnyomáscsökkentő gyógyszer, de viszont kemény gyógyszerek, kemény mellélhatásokkal. Én inkább kirpóbálnék első körben valami természetes alapú készítményt. + hónap múlva kell ismét mennem vizsgálatokra, úgy gondoltam, hogy addig fokoznám a testmozgást és jobban ügyelnék a táplálkozásra és szednék melette valami természetes alapú kapszulát. Ha így se javulnának a leleteim 3 hónapa alatt akkor kezdeném el inkább gyógyszereket. Amit mit magyrul, mint angolul találtem az a Cardiol, sokan dicsérik, mert természetes alapú, de az orvosokat megossza ez a téma. Esetleg van valakinek atpasztalata a Cardiolllal vagy hasonló gyógynövény alapú szerekkel? Kezdő stádiumban megfelelő életmóddsal segíthetnek?

2023. febr. 20. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Van rà gyògytea, kérdezd meg a Herbàliàban az eladònôt.
2023. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1) Igen. Őt is megfogom,nekem is most ugrot be, amúgy is ismerem futólag, eddig inkább zöldteát vettem, az sok mindenre jó, de a maga spulzusra pont nem a koffein miatt.
2023. febr. 21. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!