Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan, aki szívritmuszavar...

Van olyan, aki szívritmuszavar miatt nehezen tudott aludni?

Figyelt kérdés

Nemrég állapították meg, extra szívdobogás van a háttérben, annyit mondtak, fiatal vagyok (28), biztos stressz okozza, változtassak. Csak a probléma az, hogy éjszaka jön elő, én úgy érzékeltem mintha ütne egy hatalmasat a szívem, majd hirtelen szédüléshez hasonló érzés társul, gyorsan el is múlik,de ez annyira zavaró, hogy alvás közben is felriadok rá. Ettől eléggé kialvatlan vagyok mostanában.

Esetleg, ha valaki volt hasonló helyzetben, volt rá megoldás? Étkezésre figyelek, tornázok, de ezen kívül nem történt még változás. Kb 2 hónapja diagnosztizáltak.


2023. ápr. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Diagnosztizaltak de gyogyszert nem irtak fel?
2023. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem... Mint írtam, "fiatal vagyok, valószínűleg rossz életmód vagy stressz okozza, változtasson" mondatot kaptam. Lehet majd ha megyek vissza kontrollra akkor rákérdezek.
2023. ápr. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!