Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivritmuszavar vagy egyéb?

Szivritmuszavar vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Mellkasom alatt mintha pattogott volna egy izom, nem tudtam eldönteni hogy a szivem ver nagyon hevesen vagy csak izomgörcs. A pulzusom vègig normális volt ez ami fura, meg ha a kezem a mellkasomra tettem ott is normálisan vert csak a mellkasom alatt közvetelen éreztem ezt gyorsan pompáló pattogó érzést. Nemtudom ez egy szivritmusfajta? Elég stresszes is vagyok mostanában, mindíg azt hiszem szívbeteg vagyok. 21F

2023. márc. 1. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Még orvos sem mond kardiológiai diagnózist látatlanban, nemhogy én cipészként.:) Orvoshoz kell elfáradni, ha szükségesnek látja, akkor elküld kardiológiai kivizsgálásra.
2023. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A stressz kiválthatja. Én is azt hittem fú szívbeteg vagyok, aztan kiderült semmi baja. Ha meg ezen parázol menj el orvoshoz, semmi fájdalmasat nem csinálnak kardiológián és meg tudnak nyugtatni legalább, ha nincs semmi. Mert amíg erre gondolsz, addig parázol is ezen és így soha nem lesz jobb. Ha tudod, hogy a szived rendben van, akkor meg meg tudod nyugtatni magad, hogy csak te vonzod be és épp csak stresszelsz valamin. Nem olyan bonyolult ez, csak tenni kell ellene és igen elmenni orvoshoz a SAJÁT érdekedben. Addig meg igyál nyugtató teát meg szedj magnéziumot stresszre és kezdj el stresszkezelési módszereket kipróbálni.
2023. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegrángás is lehet, nem hinném hogy szívprobléma. Annak egyértelmű tünetei vannak.
2023. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!