Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire normális ez még?A...

Mennyire normális ez még?A google egyből a rémhírt dobja fel?

Figyelt kérdés
1.5-2hete eleggé beteg voltam,hangom alig volt,köhögtem is,kaptam antibiotikumot mert nehezen javultam nélküle.Szépen elmúlt minden panaszom,erőm visszatért.Egyedül a napi többszöri köhögésem maradt meg ami kb mindig köpettel jár,barnás-sárgás zöldes.A hátamat hallgatták 2x is semmi kórosat nem hallottak.Épp leszokóban vagyunk a dohányzásról is 7.napja.Rákerestem a neten erre a köpetes dologra és egyből a tüdőrákot dobja fel.Kicsit bepánikoltam,szerintetek normális egy eléggé masszív betegség utàn?Vagy van okom betojni?És rohanni az orvoshoz?
2023. ápr. 23. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod betojni és rohanni az orvoshoz. A tüdőd még sokáig fog tisztulni a dohányzás után, ez teljesen normális.
2023. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat.
2023. ápr. 23. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Rokonomnak nem volt ilyen a köpete, nem köhögött, mégis 40 évnyi cigi után a tüdőrák vitte el 9 hónap alatt.
2023. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató,építő kommentet.
2023. ápr. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!