Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombócérzés a torokban?

Ribizliii kérdése:

Gombócérzés a torokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Decemberben jött elő először a herpeszem, akkor nem csak a számon, de a torkomon is kijött. Utána egy hónapig gombócérzés volt a torkomban, nagyon kellemetlen volt. Kivizsgálták, vérkép ultrahang, mindent rendben talált a fül-orr-gégész valamint lelki okot is néztek, azt is kizárták.Január vége felé múlt el, majd februárban újra jelentkezett, ekkor már csak egy hétig tartott. Utána most áprilisban. B és C vitaminokat szedek, próbáltam sós vizzel való öblögetést, rengeteg cukorkát,lándzsásutifű teát és szirupot. Nem vagyok stresszes tipus, de ha előjön ez a gombóc érzés nappal még elviselem de este már kellemetlen, annyira hogy sokszor aludni sem tudok tőle.

Ha valakinek van ötlete miez, vagy mit tudnék tenni, megköszönném.



2023. ápr. 24. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kovid
2023. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem pszichés. Nekem is egy szájüregi probléma után jött elő és stresszes időszakokban fellángol.
2023. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktál savanyú ízt érezni, este nem érzed azt hogy marja valami a torkod orrod? Ha lefekszem aludni bal oldalamon alszol el inkább? Gyakran megesik hogy túl töltöd a gyomrod vízzel és a nyelőcsővedben érzed?
2023. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok refluxos, a pszichésen én is gondolkodtam!
2023. ápr. 24. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
lehet pajzsmirigy gond is.
2023. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írta, hogy volt vérkép és ultrahang is, gondolom a pm problémát kizárták.
2023. ápr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pszichés a refluxom csak azért kérdeztem :D gyakorlatilag vizsgálatok alapján nem vagyok az még is olyan tüneteket produkálok stresszes időszakban.
2023. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!