Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a makkomon?

Mi lehet ez a makkomon?

Figyelt kérdés
A fitymafekem mellett, a makk aljan van egy piros duzzanat mar par napja, multheten pont beteg voltam es felfazasra gyanakodtam, hiszen sokat kellett es kell is vizelnem, de sehol nem olvastam hogy a felfazashoz ilyen tunetek tarsulnanak. 18 eves vagyok egyebkent.

2023. ápr. 25. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a felfazas ilyen, gyakran kell pisilni, van hogy kisebb sugarral is jon.


a piros duzzanat valoszinuleg a sok pisilestol van meg gondolom nem torlod meg a dakot pisi utan, szoval ugy hamar el tudnak terjedni a gombak/bakteriumok egy nedves, zart kornyezetben akar napok alatt amitol begyulladhat a f i t y m a, meg akar viszkethet is ha nincs tisztan tartva.

2023. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptam idopontot urulogiara, nagyjabol 20 nap mulva tudnak fogadni. Addig szerinted rosszabbodhat az allapot megfelelo higeniai ellatasok mellett?
2023. ápr. 25. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

18 evesen, raadasul borproblema igazabol, nagyon kicsi az eselye, hogy barmi komoly lenne ebbol 20 nap mulva.


Ha rendesen mosod magad akkor lehet el is fog mar addigra reg mulni az a duzzanat.


Nekem is volt hasonlo bajom, csak allergia mint kiderult mosoporra.


A makkomon ilyen kis piros foltok lettek aztan a fitymamon es viszketett mint a hulye. Alig birtam aludni, aztan elmentem borgyogyaszhoz es felirt egy ilyen baciolo meg gyulladascsokkento kenocsot az a neve hogy Pimafucort.


1 - 2 nap alatt el is mult hala istennek.


Amugy az utobbi napokban en is felfaztam. Kb. 1 - 1,5 hetig tartott a wc-re jarkalas.


Urulogian lehet amugy hogy benyulnak a fenekedbe, egy par masodperces prosztatacsikizesre, hogy nincs-e megdagadva szoval ne lepodj meg ha mondja a bacsi vagy neni (jo esetben csajszi) hogy akkor gatyat le.


Nem faj meg semmi amugy, nekem aranyernel kellett proktologushoz mennem emiatt, es engem is varatlanul ert hogy pluszban benyult a prosztatamhoz is.


Majd ha egyaltalan ez lesz elmondjak milyen pozban kell meg minden.


De 18 evesen en nagyon nem hiszem hogy barmi komoly lenne. Esetleg amire tudok gondolni egy hugyuti fertozes max.


De nemtom csip amikor pisilsz vagy csak gyakran pisilsz? Van kellemetlen erzes wc kozben kis/nagy wczesnel?

2023. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csip amikor vizelek, csak sokat kell
2023. ápr. 26. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!