Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 99% a véroxigénszintem,...

99% a véroxigénszintem, viszont nagyon nehezen kapok levegőt, mintha nyomná valami a mellkasomat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pánikroham is lehet. De ha nem volt még ilyened, mégiscsak ki kell hívni az ügyeletet/mentőket, hogy megvizsgáljanak. Más tüneted van?
2023. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Közben lement 96-ig és vissza. Hát nem tudom mi ez, mondjunk nem épp most kezdődött, pár napja. Az a baj, hogy nagyon félek minden rákos betegségtől és mindig az jut eszembe, most a tüdőrák. Azt hiszem elmegyek MR vizsgálatra.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert azt olvastam, hogy ha a tüdőrák miatt van nehézlégzés, akkor azt az alacsony véroxigénszint okozza, bár nem tudom mi az "alacsony" olyan esetben. De hátha valaki tudja.

Köszönöm szépen!

2023. máj. 7. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Hipochondria.
2023. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet, bár nem a semmiből jött ez a betegség most a fejembe, hanem a tünet volt előbb.
2023. máj. 7. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez pánikroham. Tüdőgyógyászati vizsgálat, hogy megnyugodj, de már párhuzamosan vele pszichiáter.
2023. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. máj. 7. 20:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyire esne le olyankor a véroxigénszint, 90?
2023. máj. 7. 20:53
 8/11 A kérdező kommentje:
De a pánikroham nem csak pár percig tart?
2023. máj. 7. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne méricskéld! Állj ki az ablakba lassan mélyeket lélegezni. 4-ig be, 4-ig benntart, 4-számolásnyit kifúj, 4-ig úgy marad. És ezt ismételgesd, meg fogsz nyugodni. Hallgass youtube-on valami relaxációt. A tüdőráknak sokkal összetettebb tünetrendszere van, mint a légszomj, de holnap kérj beutalót a háziorvostól.
2023. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. máj. 7. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!