Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Medinac gyógyszer aknés...

Medinac gyógyszer aknés arcra, és hátra? Egynél több kúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan 7-8 éve szedtem roaccutant, le is tisztította a bőröm de nem teljesen! Voltam bőrgyógyásznál múlthéten, és a Medinac gyógyszert javasolta.

Mondta valakinek elég egy kúra, de valakinek meg kettő-három is kell.

Van olyan itt akinek egynél több kúrát kellett csinálni?

Még az arcom nem is olyan durva, de a hátam nagyon idegesít, hogy aknés/pattanásos.

28/F



2023. máj. 8. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A Roaccutan egy elég tré gyógyszer, ami tönkre is vágja a szervezetedet. Ahelyett, hogy az alap problémádat kezelné.


Keress meg egy endokrinólógust, és kérj inzulinvizsgálatot. Több mint esélyes 99,9% hogy nem jó az inzulintermelésed (nem cukor). Majd ő ad rá normális gyógyszert és elfelejtheted az aknékat.


IR egyik legjellemzőbb tünete az akne, mennél jobban mész bele az IR-be, és erősődik meg benned, annál több gondod lesz az aknékkal.


Ezzel egyidejüleg egy jó kozmetikushoz 3-4 hetente kéne járnod. A Roaccutant meg elfelejteni.

2023. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!