Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrkagyló kisebbítő műtéttel...

Orrkagyló kisebbítő műtéttel kapcsolatos tapasztalat ? Mennyire volt megterhelő, Jobb lett utána a légzés, Mennyi idő a gyógyulás , mik a mellékhatások ? Budapesten melyik kórházban melyik orvost ajánlatátok ? Esetleg még Egerben .

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 13:46
 1/1 anonim válasza:
Kb. 1 éve volt rádiófrekvenciás műtétem. Maga a műtét 15 perc volt és az érzéstelenítés után semmit nem éreztem belőle. Még aznap vettem be fájdalomcsillapítót, de másnap már teljesen tűrhető volt. Kb. 1 hét volt mire teljesen meggyógyult. A műtéttől és a gyógyulástól egyáltalán nem kell félni, utána jobb is lett sokkal a légzésem de sajnos kb. fél évvel később nekem visszajött a probléma. Sok helyen olvastam, hogy egy idő után visszatér, de azért néhány év hatásra számítottam tőle. Ettől függetlenül egy próbát mindenképp megér, én biztosan megpróbálnám újra ha esélyt látok rá hogy segít
febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!