Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez trombózis lehet?

Ez trombózis lehet?

Figyelt kérdés
56 éves vagyok.A lábam már nagyon régóta fáj.Combtól lefele végig és a fájdalom rosszabbodik mikor sétálok.Mindkét lábam tűzforró szokott lenni általában de alapból az egész testem olyan nem csak a lábam.Mostanában viszont mindkét bokám elkezdett vizesedni és ettől most eléggé megijedtem.Orvosnàl már voltam de egy vérvételből már azt mondták hogy nem lehet trombózis.Én azért még mindig kételkedem.

2023. máj. 17. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha trombózis lenne, akkor nem csak dagadna a bokád, hanem az alsó lábszár is. Nem csak forró lenne, de piros is, és “fényesnek” tűnne. És mellé eléggé fájna is.

Vérvétel alapján valóban van olyan érték, ami kimutatja a trombózist.

Biztos nincsen trombózisod, nyugodj meg.


Mindenesetre mindenképpen orvossal beszélni kell, hogy mi okozza a boka ödémásodását. Sok minden állhat a háttérben.

Lehet boka ízületi gyulladás is, ami szinten vizesedéssel, fájdalommal, melegség fel jár.


Az orvos szava a biztos.

2023. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. máj. 17. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de kardiológiára nem ártana elmenni
2023. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szív, máj bármi lehet
2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!