Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért tör rám ez az intenzív...

Miért tör rám ez az intenzív alvási zavar éjszakánként?

Figyelt kérdés
Nem minden éjjel, mondhatni inkább csak nagyon ritkán, de van, hogy lefekszek a megszokott időpontban és rámtör egy nagyon erős és heves szívverés és elkezdek izzadni nagyon. Ez nem 5 percet szokott tartani, hanem órákat és nem tudok elaludni. Van, hogy nagyon ideges is leszek, az pedig csak mégjobban megakadályozza, hogy elaludjak. Nem tudom, hogy ezt mindek hívják, pánikrohamnak, vagy csak szimplán sok a stressz. Okként azt tudnám mondani, hogy az utóbbi közel 2 évem nagyon stresszes volt. Sokszor úgy éreztem megőrülök az idegességtől. Most alkalmam adódott kipihenni a fáradtságaimat, de vannak dolgok amik miatt most is nagy a stressz rajtam. Vajon ez az oka ezeknek az alvászavaroknak vagy valami más? Hasonló tapasztalata van/volt-e már másnak?
2023. máj. 17. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 22 éves férfi vagyok.
2023. máj. 17. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegségnek tűnik, mindenképpen fordulj pszichiáterhez!
2023. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnál epe betegség miatt volt. Nálam ugyanez fogproblémánál. Nappal egyikünknek sem voltak tünetei.Ugyanez volt,hogy elaludtam tök békésen,aztán egyszer csak pokoli pánik,szívverés,fülcsengés. Elvileg éjszaka felerősödnek ezek a dolgok,szóval ha krónikus gyulladásod van,a szervezeted benyomja a vészcsengőt.
2023. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éryem, mondjuk én nem nagyon szoktam beteg lenni, tudomásom szerint most sem vagyok az, teljesen jól érzem magamat fizikailag.
2023. máj. 18. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!