Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki most még...

Van itt olyan aki most még maszkot visel mindenhol és emberek bámulnak téged nagyon mièrt hordasz most is maszkot?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolom az emberek azt gondolják aki maszkot is visel most is hogy az nem normális
2023. máj. 20. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Az idősek szoktak. Nekik már menthetetlenül átmosták az agyát.
2023. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Eü-s vagyok tömegben és munnkahelyen hordok maszkot, vagy influenzás időben. Nem csak magamat védem maszkal, amikor beteg vagyok és találkoznom kell valakivel, akkor is veszek fel maszkot. Mit gondolna?k Nem érdekel...ha ennyi nem lehet ezt megérteni.
2023. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mar nem otthon elek. Itt toleransak az emberek.
2023. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem néz senki, amiért allergiszezonban maszkot viselek (nem csak én).


Ó, persze én nem Mo-n élek, ahol nulla tolerancia van mások irányába.

2023. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal. Nekem a saját betegségem miatt lenne halálos elkapni egy enyhe fertőzést is, azért mindig van rajtam maszk, jóval a covid előtt kellett már hordanom. Én sem Magyarországon élek, ahol nulla tolerancia és megértés van mások irányában. Itt nem csak, hogy elfogadják hogy én maszkot hordok, hanem rengeteg idősebb ember, vagy akinek olyan betegsége van, mint nekem, vagy szervátültetett stb, szintén hordanak maszkot. A tömegközlekedési buszokon stb. pedig mindig van kitéve maszk, hogy aki akar, az kivesz egyet és használhatja, ingyen van (és mindenki csak egyet vesz ki, semmi magyar szokás szerinti kikap a bunkója harmincat, mert ingyen van). Magyarországon sajnos nagyon sok sötét, rosszindulatú és agymosott ember van.
2023. jún. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!