Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az baj ha beveszem a lázcsilla...

Az baj ha beveszem a lázcsillapítót?

Figyelt kérdés
Sziasztok most van ez a fránya virus a környékünkönk hogy fáj a torkod/füled és lázad van. Sajnos én is elkaptam és tegnap felment 38,9 a hőmérsékletem olvastam hogy a legjobb nyilván ha nem csillapítjuk amíg nincs magas lázról szó de nagyon rosszul voltam és egyre jobban ment fel a hőmérsékletem szóval lecsillapítottam illetve ma reggel csak 38,3-mat mértem de szintén lecsíllapítottam nem szeretném folyamatosan csillapítgatni de olykor a torkom se fáj annyira és legalább van egy kis erőm, szerintetek mi lenne a legjobb ahol már bevehetnék lázcsillapítót?

2023. máj. 23. 05:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve az egyik családtagom azt mondta hogy lázcsillapítót szedjem és ne engedjem fel menni kicsit se de szerintem ez kicsit hülyeség mert a láz segítí a gyógyulást? Erről mi a véleményetek?
2023. máj. 23. 05:43
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ha 38,5 felett van nyugodtan vegyél be lázcsillapítót, vagy ha érzed, hogy rosszul vagy. Esetleg fürödhetsz is hidegvízben, az is leviszi.
2023. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 38,5 alatt sose veszek be, de nagyon magasra felmenni se hagyd, az se jó. Folyton csillapítgatni tényleg hülyeség, azzal csak lassítod a gyógyulást.
2023. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!