Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek egy lázcsillapítót...

Ha beveszek egy lázcsillapítót, úgy, hogy nem vagyok lázas, akkor lázas leszek tőle?

Figyelt kérdés
Plussz mitől megy fel a lázmérő, a DIGITÁLIS!?! Vagy olyan trükkök, amitől tényleg lázas leszek?

2014. márc. 5. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
ejnye
2014. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel lázas tőle.

A digitális semmitől.

Nincs trükk.

Menj iskolába holnap.

2014. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, megtudtam, hogy nem... :D Viszont bármi jó trükk, amitől lázas leszek, vagy a lázmérő felmegy, írjon, aki tud!!! :)
2014. márc. 5. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beveszel egy lázcsillapítót, attól miért lázasodnál be??? Nem fogsz tőle belázasodni, sőt semmi bajod nem lesz. Ugyanis ezek általában láz és fájdalomcsillapítók, amiket sokszor megelőzésképpen is adni szoktak pl. az orvos, hogy ha valaki lázas vagy olyan betegsége van, ami fájdalommal jár, akkor már meglévő láz vagy meglévő fájdalomtól függetlenül napi x szem láz vagy fájdalomcsillapítót javasolnak mondjuk.

És hogy mitől leszel lázas? Nagy valószínűséggel, ha semmi egészségügyi problémád nincs, akkor semmitől.

Holnap dolgozat lesz, mi?

Inkább tanulj és akkor menni fog a dolgozat is és ne ilyenen agyalj, hogy hogy úszhatnád meg!:)

2014. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Léci, legyetek jó arcok, és segítsetek! :D Ne mondjátok, hogy ti gimis korotokban sosem próbáltatok pár napot lógni...
2014. márc. 5. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Képzeld, én sose próbáltam lógni. Nem vagyok hülye.
2014. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy pohár forró vízben szerintem a digitális is felmegy, bár még nem próbáltam.
2014. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy lógtam mindig hogy elmentem az orvoshoz és kiírt. Kb. ennyi volt. Vagy megmondtam a szüleimnek hogy itthon maradok és láss csodát, megengedték. Nem kellenek trükkök.
2014. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utcsó kettőnek nagyon köszi... Viszont az én szüleim csak akkor engedik, hogy otthon maradjak, ha lázas is vagyok... Szívás. :(
2014. márc. 5. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lógtam anno középiskolából, de oly módon, ha beteg voltam, elmentem orvoshoz, aki kiírt és volt az a bizonyos 3 nap, amit a szülő leigazolhat és közöltem anyukámmal, hogy ezt a 3 napot szeretném kihagyni és írt igazolást. Soha a büdös életben nem volt igazolatlan hiányzásom. Pedig a matek, meg a fizika elég rosszul ment, de ezzel a szüleim tisztában voltak, ha dolgozat volt, hát benyeltem, hogy azon a napon éppen 1-essel tarkítom a jegyeimet. Aztán a következőre felkészültem és javítottam.
2014. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!