Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek meddig tartott a fül...

Kinek meddig tartott a fül dugulása?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön elkezdett fájni a fülem ami péntekre el is múlt viszont péntek délután óta nem hallok a bal fülembe. Hétfő reggelre pedig egy picit vérzett is de azóta se hallok rá. Voltam hétfőn orvosnál aki antibiotikumot írt fel és speciális fülcseppet és orr sprayt.Már nagyon zavar, hogy nem hallok rá.

#fülgyulladás #füldugulás #Sérült dobhártya
2023. máj. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

És mi a diagnózis?

Külsőfül-gyulladás? Belsőfülgyulladás? Esetleg fülkürthurut? Nekem az volt, kegyetlen, azt hittem letépem a fülem.

Szedd a gyógyszert, használd a cseppet és a spray-t. Ha nem javul, menj vissza az orvoshoz.

2023. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott csak az orvos mintha meglenne repedve a dobhártya, de fájni nem fáj "csak" bevan dugulva..
2023. máj. 24. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ketszer dugult be ufy, hogy mivel orak mulva sem dugult ki, es elviselhetetlen erzes volt ( mintha viz alatt lennek, de bizonyos zajok szuro fajdalmat okoznanak), mindketszer gegeszetre beultem a varoba es kimostak. Igaz, nem volt gyulladt, gondolom, ez fontos. Nem fajt a fulem. Mindketszer hatalmas zsirdugo jott ki. Alapvetoen nem talalkozom zsirral, belul maradt.
2023. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az orvos azt mondta hogy vigyáznom kell mert nem érheti víz így a kimosás nem lehetséges, viszont ez a füldugulás már nagyon zavar 1 hete már ennek...
2023. máj. 25. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2023. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!