Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az ember több óra után,...

Ha az ember több óra után, például munka után hazaér a lakásába, házába, a hirtelen megcsapó erős állott szag kiválthat az embertől köhögéses, fulladásos reakciót, rohamot?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg indokolatlan. Szag, nem por. Nem psziches? Marmint ha van is asztma, horghurut, barmi, ez a hazamenes, munka utani koncentracio utani leeresztes, es igy reagal?
2023. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, mostanában egyre gyakrabban előfordul, vannak napok mikor semmi gond nincs, néhanapján pedig az első pár percben nagyon nagy intenzitással zajlik, aztán elmúlik.
2023. máj. 24. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En az idegeim miatt sokmindent produkaltam mar. Es tizen-huszonevesen megfazas utan asztma-szeru kohogest produkaltam, de biztos, hogy en idegessegtol.
2023. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán, pláne ha az erős állot szag az penész.
2023. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bátyám refluxos,mikor feljön hozzám a 4.-re meg szaghatás nélkül is rájön az ökülődés
2023. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor érdemes kiengedni mind a tíz macskát a szobából az udvarra.. 🙂
dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!