Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy derült ki, hogy a gyereke...

Hogy derült ki, hogy a gyereketek/Te rákos (vagy)?

Figyelt kérdés
Ez elég éles kérdés, és magánügy, de ha valakit nem bánt ha ezt megkérdezik Tőle, esetleg válaszolna? Elájult, lázas lett, ilyesmik?

2023. máj. 27. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok és a gyerekem sem az. De hozzátartozó igen. Nem volt különösebb tünete,egy vizsgálat során találtak valamit,amiről 1 hónapnyi további vizsgálatok során bizonyosodott be,hogy rosszindulatú elváltozás. Azóta nem kezdődtek még el a kezelések és teljesen jól van. Ha nem tudnánk,hogy ott van az a dolog, fel sem tűnne.


De minden rák teljesen más és személyfüggő is.

2023. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én követek egy apát és kislányát a tiktokon,3 éves és vese rákja van,január vége óta tudják, ő lázas volt folyamatosan és így derültek ki a vizsgálatok alapján. Kemót kap és kemo után nagyon rosszul szokott lenni☹️
2023. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem rákos. Helikobakter fertőzéssel kezelték. Amikor nem állt le a fogyás, a sarkamra álltam, másik orvoshoz mentünk. Ő már az első találkozás előtt rák vizsgálatokat írt elő.
2023. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Melldaganatom volt. Mammográfián derült ki, biopszia igazolta.

Lányomnál lázas betegséggel kezdődött, utána lettek szemmel látható csomók a testén. Ott is biopszia igazolta. Ő Non-hodgkin limfómás volt.

jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azota meggyógyult a hozzátartozóm:) manapság nagyon jo kezelesrk vannak.
jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5. Hogyan gyógyult meg?
ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kemo+sugár. Azóta is negatív és jól van.
ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7. Örülök, hogy jól van! Köszi, hogy megírtad.
ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 as vagyok. Nejemnél most kezdődik a "nehéz öt év"
ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9. Gyógyulást kívánok! És mindkettőtöknek sok erőt.
ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!