Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha olyan érzésem...

Mit csináljak ha olyan érzésem van minta fojtogatnánk?

Figyelt kérdés
mostanában olyan mintha volna egy hurok a nyakam körül ami egyre szorosabb, és ez azzal szokott jönni ha valamiért ideges vagyok, és ma nagyon ideges voltam mert olyant mondtak nekem ami nem is volt igaz és nem eset nagyon jól és nem tudom bebizonyítani hogy ez nem igaz, na de mindegy mostanában egyre jobban érzem olyan mintha nem kapnék levegőt és elszédülök közben olyan mintha pánik rohamom lenne de valahogy még is más, vagyis az is van közben de olyan mintha azon túl lenne, bocsánat hogy ilyen hosszú lett és nehéz ki igazodni rajta.

2023. máj. 27. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Pánikroham.

Feküdj hanyatt, húzd fel a térded, hogy a talpad a földön legyen! Tedd magad mellé nyujtva a karjaidat, majd lassan, belégzéssel együtt emeld a fejed mellé, magastartásba! Levegő kifújás közben tedd vissza a karjaid a combod mellé. Ezt addig csináld, amíg az állapotod normalizálódik!

Mindig az jusson eszedbe, hogy a pánikroham egy ok nélküli vészreakció. A szervezeted bőven kibír ennyit, nem lesz tőle bajod, csak kellemetlen. A fenti gyakorlatot azért csináld, hogy kellemesebben érezd magad, ne hurcold magaddal a dolgot. A pánikrohamot kiváltó, eredeti probléma "megfejtését" pszichológussal tárjátok fel, akkor el fog múlni végleg.

Addig egy kis gyógynövényes anti-stressz kapszula segít, hogy akármilyen stressz ér, könnyebben megküzdj vele.

Ne érdekeljen, ki mit gondol rólad, ne akarj mindenkibek megfelelni. Vedd be a "lesz@rom" tablettát!

Pont elég jó vagy, ne más reakciói alapján ítélkezz magad felett!

Bob Ramona YT csatornáját ajánlom!

2023. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!