Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kifehéredik nyomásra/karcolásr...

Kifehéredik nyomásra/karcolásra a bőröm?

Figyelt kérdés
Amikor megvakarom a kezem, vagy megnyomja valaki, akkor ahelyett, hogy bepirosodna (mint másoknak), elkezd égni, majd kifehéredik, vagyis inkább ilyen sárgás-fehér, mint amikor megszorítunk valamit. Ez normális? Nem mindig volt ilyen, pár hete kezdődött.

2023. jún. 2. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanilyen, valószínűleg azért mert rossz a keringésem.
2023. jún. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vérképet kellene nézetni első körben
2023. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehér dermografizmusnak hívják. Lehet teljesen normális: kicsit aktívabb vegetatív idegrendszer. De többnyire az atopiásak bőre ilyen.
2023. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy bedagadni egyáltalán nem dagad be, hanem egyszerűen kifehéredik, de annyira, hogy szabályosan kivehető, hogyha mondjuk beleírok egy betűt… Egyébként 17 éves vagyok, ennyi idős korban ez lehet keringési zavartól?
2023. jún. 2. 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem volt mindig ilyen, pár hete/hónapja kezdődött.
2023. jún. 2. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és igen én is 17 éves vagyok :D nekem hónapok, sőt inkább évek óta rossz a keringésem, se a hidegben, se a melegben nem normális, vagy lila vagy piros a kezem. Orvostól-orvosig járok egyfolytában. Szerintem is első körben menj el háziorvoshoz majd vérvételre
2023. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :-) én eddig csak annyit vettem még észre ezen kívül, hogy ősztől tavaszig folyamatosan hideg a kezem meg a lábam, de valami rettenetesen…
2023. jún. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!