Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljes vérképnél az esetleges...

Teljes vérképnél az esetleges rosszindulatú,tumoros tüneteket melyik eredmény értéke mutatja főként?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem eza kérdés anynira összetett hogy el kell végezni az orovosi egyetemet hogy megválaszolhassa valaki.


Szerintem amugy önmagában a vérképi eltérés már csak akor mutat kóros eltérést mikor a végstádiumban van a betegség.

A daganatot képalkotó vizsgálatok, labor mintavétel és a többi vizsgálat együtesen képes igazolni.

Vannak ugy nevezzett tumormarkerek amiketa vérből ki lehet muattani. és amik elviekben megemelkednek ha valahola szervezetben rosszindulatú sejtbúrjánzás van, de amugy az emberi testben folyamatosan képződnek rosszindulatú sejtek, csak a szervezet ezeket kiiktatja jó e setben.

Ha nem iktatja ki akkor lesz a rákos megbetegedés.

2023. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 2023-ban ilyen körülményes még egy ilyen kivizsgálás, hogy nem tudják 1 véradatból egyből megmondani, és képalkotó eljárások szükségesek hozzá, akkor jobb nem is foglalkozni egy daganattal és inkább belehalni nyugodtan.
2023. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szánalom milyen alacsony szinten jár az orvostudomány, ma már ott kéne tartanunk, hogy egy orvos ráteszi a tenyerét a páciensre egy készülékkel a kezén, és egy sejt és neurofilter mágneses rezonanciával kivetül elé a páciens egész teste apró részletekkel egy kivetítőre, sugárterhelés nélkül.
2023. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ma már bármilyen filtert (szűrőt) ki tudnak fejleszteni telefonra, de az orvostudományban az egyetlen szűrő talán csak a kontrasztanyag.
2023. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!