Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vérnyomás minek a...

Alacsony vérnyomás minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves lány vagyok egeszseges eletet elek mozgok folyamat, sportolok, vitamint is szedek, nem iszom csak alkalmankent most epp mar harom honapja nem ittam egy kortyot sem. Korabban sosem tortent velem hasonlo, ma az agyban fekudtem delelott es hirtelen ramtort egy nagyon durva szedules, zsibbadt a fejem es amikor kimentem megmosni a tarkom ugyereztem el fogok ajulni, a vegtagjaim is jeghidegek lettek. Megmertuk a vernyomasom, es 75/60-at mert ami hihetetlenul alacsony. Vercukrot is mertunk ami meg pont hogy inkabb magas, 6.5 volt. Egesz estig ez volt de mar szedulni nem szedulok csak tompa vagyok. Teszem hozza az idojaras eleg fulledt, nyomott egesz heten ez lesz, apukam szivbeteg ket infarktussal es egy 95% erelzarodassal nagyon nehezen birja az ilyen idojarast.

Ha nem mulik elmegyek doktorhoz de kivancsi lennek hasonlo tapasztalatokra. Megremultem azert hogy igy a semmibol ilyen tortenik velem.



2023. jún. 6. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"nem iszom csak alkalmankent most epp mar harom honapja nem ittam egy kortyot sem"


Hogy maradtál egyáltalán életben ha 3 hónapig nem ittál folyadékot?

2023. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Xdd Alkoholt
2023. jún. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!