Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívizom gyulladásnak lehet...

Szívizom gyulladásnak lehet tünete az alacsony vérnyomás és alacsony pulzusszám? Illetve kiválthatta ezt egy gyulladt fog amit azóta eltávolítottak? Rettegek! Kérlek írjatok! F

Figyelt kérdés
szorongok és neurotikus vagyok. Ezt elmondom a képhez, de ne erre támaszkodjatok teljesen kérlek. volt 2 hónapja egy EKG-m mert féltem, azon semmi baj nem volt, de mostanában rosszabbul vagyok. Mióta begyulladt a fogam, és kaptam rá entibiotikumot, azóta sokkal rosszabbúl vagyok mindennel. Van légszomjam, habár nem folyamatosan, úgy érzem mintha beteg lennék, a torkomban érzem mintha köhögnöm kéne, mintha vírusom lenne. lassú a szívem és lassu a pulzusom. rettenetesen félek. ráadásul ma dolgoztam. építkezésen. 2 nagy falat törtem ki és lapátoltam ki. Nagyon kikészültem és a fejem elkezdett nagyon fájni. bár lehet a portól, mert hatalmas por volt kis helyiségben, de nem tudom biztosra. Most már itthon vagyok, rettenetesen félek, gyengének érzem magam, feszültséget érzek a fejemben és nagyon félek. lázamat most mérem van e, ha megvan írni fogok. KÉRLEK válaszoljatok!!!!
2017. aug. 31. 18:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Rohadt jó. lázam is van. 37.1
2017. aug. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!