Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Foggyulladásból agyhártyagyull...

Foggyulladásból agyhártyagyulladás vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy körülbelül három napja fog érzékenységgel elmentem orvoshoz ahol a röntgen alapján kiderült, hogy fogászati gócom van (gyulladás). Jövő hétre kaptam időpontot gyökérkezelésre. Elég komplex hülyeségeim vannak úgyhogy ezért fordulok hozzátok, hátha csak a Google ültette belém a pánikot.

Szóval körülbelül 5 napja fáj a fejem (főként halánték). Először arra gondoltam, hogy mivel front érzékeny is vagyok ezért biztos a rossz esős idő hozta ki. Két napja viszont nyak merevséget és tarkó zsibbadást tapasztalok (ami hozzáteszem már egyébként pár hete is előjött, de mivel edzoterembe járok úgy gondoltam, hogy rossz pózba emeltem a súlyt és begörcsölt). Pár napja igen aluszékony vagyok es fáradt. Lázat és hányingert nem tapasztaltam csak szédülést.

Van esetleg valakinek valamilyen ötlete? Lehet össze függő a foggyulladásom és ez az egész?

Köszönöm a válaszokat! Orvoshoz természetesen menni fogok de pénteken nem rendel a körzetemben.



2023. jún. 9. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább a csigolyáddal van valami, edzés közben valami becsípődött vagy ilyesmi. Agyhártyagyulladásnál az egész fejed nagyon fájna, lázas lennél, és 5 nap alatt már valószínűleg sokkal rosszabbul lennél.
2023. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Logikusnak tűnik, egy barátom már felvetette ezt az első ilyen alkalomnál, de ugye a gócok sajnos tünetmentesen is meglapulnak ezért gondoltam, hogy valami összeköttetés van.

De mindenféleképpen felvetem majd az orvosnak, ha elmegyek hozzá. Köszönöm a segítséget!

2023. jún. 9. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Van most valami mononucleosis/májgyulladás járvány, az is ilyen tünetekkel jár. Májfunciót nézessél vérvételen.

De amúgy a fogfajás, gyulladas a fejeden belül kb bárhova kisugározhat fájdalmat.

2023. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A fogászati góc az amnyi de annyi problémát tud okozni hogy el sem hinnéd.

1 évig jártam orvosról-orvosra mert folyamatosan hőemelkedésem volt,fejfájás,szédülés..ezt követte az állandó hányinger ami nem akart múlni egyáltalán.

Aztán végül elmentem fogászatra és ott kiderült hogy az egyik fogam gyökerén van egy gyulladt góc és ki kellett húzni az egészséges fogamat hogy megszüntessék a gyulladást.

Egy aprócska kis gyulladás miatt szenvedtem sokáig..lehet hogy neked is ez a problémád forrása.

2023. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Remélem az enyémet nem kell kihúzni mert pont az első metsző fogamról van szó. Szurkoljatok, hogy a gyökérkezeléssel sikerüljön a gyulladást levinni.

Remelem utána megszűnik minden gond.

2023. jún. 11. 09:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alchejmer kor
2023. okt. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4

Kérdeznék tőled, ha még olvasod.

Sajnos hozzád hasonló cipőbe jártam csak nem egy évig, hanem 7 hónapig.

Nyaki nyirokcsomók is megnagyobbodtak. 4 napja szedték ki a fogam, bölcsesség fog volt (sajnos mire odajutottam gennyes volt). Antibiot kaptam. Ha neked is volt ilyen. Mikor tapasztaltál változast? Nyirokcsomók mikor húzódtak vissza?

Köszi, ha válaszolsz.

ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Nekem is fáj a fogam megyek majd gyökér kezelésre nagyon félek. Nagyon rossz a fogfajas
ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!