Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eléggé meg vagyok ijedve,...

Eléggé meg vagyok ijedve, esetleg lenne valami tanácsotok/ötletetek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy kb. 2 hónapja furán érzem magam fizikailag, kimerültebb vagyok, sokat tudnék aludni, emellett karikás a szemem, sápadt vagyok.. kicsit hipochonder vagyok, de a saját egészégi állapotom mellett az jobban aggaszt, hogy a párom is panaszkodott hasonló tünetekre, illetve látom is rajta hogy nagyon álmos, gyenge, néha étvágytalan. Én márciusban voltam vérvételen, a limfocita mindig is magas volt, a neutrofil alacsony. Az orvosok nem mondtak rá semmit, de azért aggaszt... A barátomnak pár hete volt vérvétele a munkájából kifolyólag, neki a cukor volt alacsony és mindig elájul vérvételnél... Lehet a munka készített ki minket ennyire? Együtt lakunk lassan másfél éve de pár hónapja még nem voltak ilyen problémák és az is fura hogy kb egyszerre jelenkeztek ezek mindkettőnknél.. Válaszokat előre is köszönöm!


21/L


2023. jún. 9. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy nem éltek sportos életet és nem táplálkoztok egészségesen A rendszeres sportolás fontos minden fiatal embernek. A tudatos egészséges táplálkozás pedig lét fontosságú.
2023. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrét tünetek akár fizikai, akár mentális téren?
2023. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez valóban igaz, nem sportolunk, viszont nem vagyunk elhízva, próbálok főzni többször is egy héten, viszont a rengeteg meló miatt nap végén annak orulok a legjobban ha pihenhetek. Mentálisan nem érzek panaszt, a párom néha ingerült és szótlan de ettől függetlenül jó a kapcsolatunk.. csak ezek a problémák azért zavarnak.. néhány hónapja nem voltak még ezek a tünetek, egyik hétről a másikra jelentkeztek
2023. jún. 10. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el sportolni, meg fogod látni idővel jobban fogjátok érezni magatokat.
2023. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!