Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szív bedobnás... Mi lehet ez?

Szív bedobnás... Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Napközben többször érzem mintha a szívem beszorulna és verne egy erőset. Ilyenkor hirtelen elszédulok melegség fut át rajtam de csak pár mp tart. Jövőheten megyek kardiológushoz. Addig szeretném kérdezni hátha valaki járt már így.
2023. jún. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, akkor volt így amikor meghalt egy számomra nagyon fontos idős ember akihez nagyon kötődtem.Azt mondta a Kardiológusom, hogy megtört szív szindromám volt.Kaptam rá gyógyszert és 1-2 hónap alatt elmult. Azóta se jött elő.
2023. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Extrasystole a hivatalos neve. De ettől még lehet / kialakulhat szívritmuszavar.
2023. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nekem is szokott lenni, de nekem más érzés nincs, csak a dobbanást érzem. Engem nem vettek ezzel komolyan.. az egyik asszisztens kb kinevetett.. olyanokat mondott, hogy még szerencse, hogy dobog..
2023. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam a kardiológusnál pici szivritmus zavart és túlzott szivmiűkodest diagnosztizált. Kaptam rá gyógyszert. Szivritmus szabályozott.
2023. jún. 17. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyébként sok stressz az életedben? Az is okozhat ilyet.
2023. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De salynos igen
2023. jún. 17. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg amiatt lehet szerintem. Próbálj valamit tenni ellene, én például jogázok.
2023. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!