Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, hogy az...

Éreztétek már úgy, hogy az életetek egy kudarc, illetve, hogy (majdnem) mindent elrontottatok, amin változtatni már nem igazán lehet? Legszívesebben bedobnátok a törölközőt..

Figyelt kérdés
Nem szeretem túlzottan önmagam, a nagyobbik részem, sem belsőleg, sem külsőleg. Sokszor fáradtak érzem a lelkem, tehernek gondolom az életet. Egyébként járok szakemberhez, gyógyszert is szedek, ezt nem egy/a betegség számlájára írnám, hanem alap létszemlélet, ami sokszor előjön. 28/F

#öngyilkosság #menekülés #Negatív életszemlélet
2022. júl. 2. 06:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként vannak barátaim, haverjaim, nem vagyok antiszoc.:D
2022. júl. 2. 06:03
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem éreztem még ilyet
2022. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, hogy hiába a rengeteg befektetett munka, mert elég egyetlen apró hiba és elveszít vele az ember mindent. Akárhányszor kezdem elölről kis lépésekkel vagy nagyokkal, valahogy mindig visszakerülök a startvonalhoz és kiszállnék ebből a játékból, ha lehet.
2022. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem, hanem tudom
2022. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sokszor szoktam így érezni, pl tegnap is.

De ilyenkor arra gondolok, hogy nem érdemes a múltra fókuszálni mert az már elmúlt, nem tudod megváltoztatni, semmit nem lehet már tenni ellene.

Meg egyébként se tudni mit hoz a jövő.

2022. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn pont így érzem magam. Egyszerűen nem bírok megbirkózni az élet nehézségeivel. A munkámat nem szeretem és nem is vagyok benne sikeres, nincsenek működő emberi kapcsolataim, a párkereséshez meg semmi motivációm. Ha tehetném, magam mögött hagynám a civilizációt, de talán az életet is...

27/n

2022. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én akkor érzem ezt, ha valami rossz dolog történik velem. Ilyenkor azt érzem, hogy hiába volt minden fáradozásom. Talán az tud picit megnyugtatni, hogy megpróbálom meglátni a jó oldalát, vagy meglátni egy következő célt. De sajnos ez csak napokkal/hetekkel azután, hogy megtörtént a rossz.
2023. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!