Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt morbus crohn betegek?

Vannak itt morbus crohn betegek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ti miképp élitek meg ezt a betegséget és milyen gyógyszert vagy terápiát kaptok.

2023. jún. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A morbus betegséget jelent.
2023. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
62%
Lassan 2 éve diagnosztizáltak vele. Eléggé megnehezíti az életemet, társult hozzá egy sokizületi gyulladás, szemgyulladás is. Terápia: mtx, medrol, biologiai terapia.
2023. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen, sajnos, akinek egy autoimmun betegsége már kialakult, számíthat még néhányra. Szerencsére étrend-és életmódváltással féken tartható, és tünetmentesség is elérhető.
2023. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%

Igen, mondta a kezelőorvosom, hogy 1 autoimmun folyamathoz társulhat, de nem jellemző.

Nem tudom másnál, hogy vált be az étrend-életmódváltás, de nálam az sem működött.

Attól, hogy le lettem pontozva, csak elmondtam az én esetemet. másnál lehet elég egy gyenge gyulladáscsökkentő gyógyszer, nálam sajnos az erős gyógyszerek játszanak szerepet.

2023. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!