Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltatok úgy, hogy utazás...

Voltatok úgy, hogy utazás előtt, vagy alatt lettetek betegek?

Figyelt kérdés
Hogyan bírtátok ki? Itt nem csak hasmenésre gondolok, hanem pl síelés alatt pl nálunk évekkel influenzás lett, vagy megfázott de nagyon. Mennyit vett le az élvezeti értékéből?

2023. febr. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted mennyit vesz le az élvezeti értékből ha egy szállodai szobában betegen fekszel? Milyen kérdés ez?
2023. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én covidos lettem, de nem is tudtam róla.
2023. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem ,de kam beteg mindig akkor vagyok amikor én akarok lenni. Szoval ha utazás elött akarok az lenni akkor az leszek.
2023. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom nyaralás alatt rontotta el a gyomrát. Az apja haza akart jönni másnap, de végül maradtunk. Más kérdés, ha rosszabbul van, nem tudunk hazajönni, ha jól van, akkor meg minek jöjjünk el korábban? Tavaly épp nyaralás utolsó napján lett napszúrásom, már hazafelé kezdtem rosszul érezni magam. 2 éve meg nyaralás közepén lett napszúrásom ( vagy hőguta?), akkor majdnem orvost kellett hívni. Idén egy eü probléma miatt maradt el a nyaralás, de a második napjára én is kidőltem megint. Azt hiszem, nekünk nem akar összejönni :D

Amúgy szerinted mennyit von le az értékéből? Hazavágja az egészet.

2023. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!