Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Romlott lehetett a rizs?

Romlott lehetett a rizs?

Figyelt kérdés
Tegnap délben hoztunk haza a kínaiból kaját, az egész család evett. Nem volt rossz szaga, savanyú sem volt. A sót kihagyták belőle, de mást nem vettem észre. A pulton lett hagyva a rizs, 3 órával később a feleségem szedett belőle hogy eszik még, de kiköpte, hogy ez a rizs rossz és savanyú! Kicsit büdös is volt. Nekem ma reggelre kicsit csikar a hasam, a többieknek semmi baja, feleségemnek se. Beképzelem vagy már délben rossz lehetett a rizs és elkaphattam valamit? Nagyon aggódok mert ma este indulunk nyaralni. Ha rossz lett volna a rizs, az kijött volna már? Vagy kerülhetek még bajba? Ha a többieknek semmi baja akkor lehet, hogy csak én kaptam el a dolgot? Vagy túlizgulom csak az egészet?
2023. jún. 20. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben pár óra alatt bármi megromolhat. Ha aggódsz, vegyél valami probiotikumot, és szedd a nyaralás alatt is. Egyébként nem túl valószínű, hogy bajod lett.
2023. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!