Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez csak egy egyszerű hasmenés?

Ez csak egy egyszerű hasmenés?

Figyelt kérdés
Kb hétvége óta van ez így most van szerda. Hasmenés volt még egy kicsit talán van és nem nagyon volt hétvége óta étvagyam kivéve már így tegnap este fele meg ma. Tegnap ettem egy szendvicset és kicsit mintha így bal fent a hasamnál keményebb lett volna vagy nem tudom, ilyen levegő vagy valami. Orvoshoz elmentem asztalra lefektetett nem mondott semmit, annyit mondott keksz meg tea és nem kell gyógyszer. Azt mondta ha nem múlna el 1 hét múlva akkor székletminta vagy labor vagy mi dehát csak el múlik szerintem. Vagy csak felvúvódtam azért ilyen bal oldalt? Doki nem mondott semmit. Vagy csak ennyire hipochonder vagyok?
2023. jún. 21. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
És tartod a diétát amit előírt? Krumpli, ropi, kóla is segít!
2023. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főtt krumpli!
2023. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!