Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jártatok már úgy hogy egyszerr...

Jártatok már úgy hogy egyszerre jött a hányás-hasmenés?

Figyelt kérdés
Én igen amikor elkaptam ezt a hányást-hasmenés azt sem tudtam hogy ráüljek vagy ráhajoljak a wcre,de aztán úgy döntöttem hogy én inkább a hányást takarítom semmint a f*ost.Volt hogy a földre hánytam,valamikor a lavórba.Ti jártatok már így?Mit csináltatok?Milyen volt xd?

2020. dec. 23. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
igen, volt már ilyen, én is inkább a hányás takarítást választottam, aztán bekészítettem egy kis lavórt :D
2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, többször is volt. Volt amikor közel volt a wc-hez a mosdó vagy kád, akkor a wc-n ülve a mosdóba vagy a kádba hánytam. Volt olyan, hogy egész nap hánytam fostam, akkor már rutinos voltam, magamhoz vettem egy vödröt, és a wc-n ülve az ölemben tartottam és abba hánytam.
2020. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Alsós korom óta egyszer kaptam csak el ilyen vírust. 5 napja dolgoztam életem legelső munkahelyén, egy hét volt karácsonyig. Mindenki azt hitte, hogy kamuzok, szerencsém volt, hogy nem rúgtak ki azonnal.


Első alkalommal bef*stam, nem számítottam rá, hogy hányás közben máshonnan is jönni fog. Utána vödörrel járkáltam a WC-re, bár egyszer sikerült lehánynom a falat is. Életem legrosszabb hete volt. Két napig még egy korty víz se maradt meg bennem, sose voltam még olyan iszonyatosan szomjas. Már azon gondolkodtam, hogy be kéne mennem az ügyeletre, de aztán jobb lett egy kicsit. Enni 3-4 nap után tudtam, először csak pár falat kekszet. Kb. szilveszter volt, mire normálisan tudtam enni.

2020. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Az a jo abban, hogy ullsz a wc-n fosashoz nekinyomsz es azzal a nyomassal jon a hanyas is, es megkonnyebbulsz.

Hanyas-fosas forever.

2020. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Régebben csak a hasmenés létezett.

1423-ban találta fel az inverz hasmenést John Bellygoing. VI.Henrik személyes közbenjárására 2 nap múlva kivégezték.

2020. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a két kombináció semmi. Én még pluszban menstruáltam is :D
2020. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy fogfájás sem árt mellé.
2020. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
6-os az fasza lehetett 😀
2021. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Én szerencsére nem jártam így 🙂
2021. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!