Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas pulzusom mitől lehet?...

Magas pulzusom mitől lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pánikbeteg és szorongó vagyok, most rgy ideje megint èszrevettem hogy magasabb a pulzusom, vagyis napközben 100-120, amikor alszom lemegy 50-60 közé, az Apple watchomon folyamat mérem azért látom mindig mennyi, múlthéten hétfőn is elmentem EKG-ra ott a pulzus 83 volt, majd nem hagyott a dolog féltem bármi baj lesz és pont 1 hete bementem a sürgősségire, ahol néztek EKG, labor mellkas RTG ott is minden jó és ott 73 volt a pulzusom, ma felhívtam a háziorvost hogy írjon fel bétablokkolot de azt mondja nem fog felírni, mert hogy akkor egy peacemékert is felírhatna, mivel éjjelrr annyira lemegy, segítsetek kérlek tanácstalan vagyok, rakassak 24 órás holteret vagy mi legyen? :(

Szív UH-m 2 hónapja volt.



2023. jún. 22. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Pánikbeteg és szorongó vagyok"

Ettől.

2023. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A meleg is emeli a pulzust, a pánik is.

Szépen igyál vizet, lélegezz mélyeket, hűsítsd magad, pihenés, nyugalom.

2023. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szorongást kellene csökkenteni ha tudid... Attól magas..
2023. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegben különösen szar. Nekem is kihozza, kihozta.
2023. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!