Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség után miért magas a...

Betegség után miért magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami torok fájó vírust, sokat folyt az orrom, lázam nem volt még csak hőemelkedésem sem de nagyon gyenge voltam. Most már jobban vagyok egy pár napja, de kevés terhelés miatt azóta mindig elég magas lesz a pulzusom. Aggódjak vagy ez még azért van mert gyenge vagyok, plusz talán a meleg is rátesz?

2022. júl. 23. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Koronavírus után van ez sok embernél, vérnyomás lesz magas, vagy pulzus, esetleg nagyon leesik mindkettő.
2022. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És emiatt kell aggódni vagy majd elmúlik magától?

Egyébként covid gyorstesztet csináltam csütörtökön, hétfőn kezdődtek a tünetek, az negatív lett. Már nagyon nincs is tünetem csak ez a gyengeség, kis terheléstől teljesen lever a víz és felmegy a pulzusom.

2022. júl. 23. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsteszt nem mindig mutatja ki, pl.: nekem sem, PCR mutatta ki. Ha nem múlik, akkor nem ártana háziorvoshoz majd elmenned, mert lehet gyógyszer kell rá egy ideig.
2022. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:

Ha a betegség előtt mérted bolna,akkor is magas volt,már jelezte, hogy beteg leszel.


Helyreáll hamar.

2022. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem állt helyre, rajtam van az okosóra napközben ami méri. A vérnyomásom teljesen jó bármikor mérem, viszont a pulzusom azóta is kis terheléstől rögtön megugrik. Illetve reggeli után mindig.
2022. aug. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!