Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A 9 hónapos kis testvérem...

A 9 hónapos kis testvérem lázas beteg,én vagyok vele jelenleg idehaza,18 leszek.Az orvos germicid c kúpot írt fel,hogyan adjam be lehetőleg kíméletesen? Nem szeretnék fájdalmat okozni neki.

Figyelt kérdés

#betegség #láz #Germicidkúp
2023. jún. 26. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit olajozd be és aztán ne a csúcsos végével óvatosan told be közben tereld el a figyelmét valami játékkal vagy énekkel. Nyomd össze a popsit pár pillanatig várj 1-2 percet aztán vissza rakhatod a pelenkát! Ügyes leszel:)
2023. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor próbálkozom.
2023. jún. 26. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a kezedben be csomagolva melegítsd pr másodpercig.
2023. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De, a csúcsos vége legyen elöl, kis kézben tartásra a felszíne csúszósra melegszik, és beadhatod
2023. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Igazából pont úgy kell beadni hogy ne a csúcsos vége legyen elől, ezt orvosok mondták, mert úgy van kialakítva, hogy ne tudjon ki csúszni, de lényegében mindegy a hatás a lényeg 😊
2023. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad? A lapos végét tudod megtámasztani az ujjaddal, és kevésbé kellemetlen is, ha fokozatosan tágítod a kis lyukat a hegyes végével nem pedig nekiesel a lapos oldallal. Beteg gondoltat fordítva. Alighanem beleakadtam egy trollba. Na csá.
2023. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bszki csúccsal előre kell betenni a kisrakétát, mint a tampont, máskülönben megsérülhet a végbélnyílás.

Picit vizezd be langyos vízzel és már mehet is. Észre sem fogja venni a pici.

Amnyi még hogy azért told be rendesen nehogy visszacsússzon.

Onnan egyébként gyorsabban és hatékonyabban szívódik fel a hatóanyag.

Ja és jól fel kell húzni a lábát úgy kényelmesen becsusszan.

2023. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]



Igaz nemet, de ott a fordító gomb

2023. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7 Beadtam neki aztán negyed óra múlva kaki volt tisztába tettem,de nem mertem neki egy újabbat felnyomni.Ez délután 2 körül volt,lassan megmérem a lázát,ha lázas kap egy újabbat.De remélem az anyu is haza ér lassan.
2023. jún. 26. 19:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget minden hozzászólónak.
2023. jún. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!