Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy ne súlyosbodj...

Mit tegyek, hogy ne súlyosbodjon a visszér betegségem?

Figyelt kérdés
A bokámnál évek óta egyre nagyobb területen látszódik a lilás elváltozás. Általában nehéznek is érzem a lábfejeimet, hamar fáradnak (bár én is). Vagy 10 évig dolgoztam irodában, általában keresztbe tett lábakkal. Most a munkám során állok. Azt olvastam, hogy sem a sok ülés, sem pedig a sok állás nem tesz jót. Mit tehetek, milyen megoldások vannak?

2023. jún. 30. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menned egy Szakorvoshoz, spezielle kezelést igényel, hogy ne sùllyosbodjon.
2023. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, szakorvos felkeresése tanácsos mindenképp. Emellett lábfürdő használata, felpolcolás, amikor lehetőséged van rá.

Ami talán a leghasznosabb - kicsit kényelmetlen és nyáron meleg is, illetve nyitott lábbelivel nem túl esztétikus - combtőig érő 2-es fokozatú kompressziós harisnya viselése egész nap. Szakorvos által felírva kedvezményesebb valamelyest.

2023. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógytorna otthon, új, kényelmes cipő hasznáálata,
2023. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Milyen szakorvos szükséges ehhez?
2023. júl. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!