Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

Egész kiskorom óta vannak ezek a tünetek, de nem merem itthon sem mondani már, régen nem vették komolyan, mivel azt hitték, amolyan képzeletbeli dolgok, mint a kicsiknél a képzeletbeli barátok, stb.

Továbbra is maradtak a hangok a fejemben, és látok olyan dolgokat, amiket mások nem. A hang egyike pozitív dolgokra ösztönöz, míg a másik mindig negatív és öngyilkosságra buzdít. Tudom hogy vannak, de azt nem tudom kontrollálni, mikor és melyik vegye át a helyem. Ha nagyon mérges, ideges, depressziós leszek, automatikusan vesz át bármelyik, és elég nehezen nyerem vissza önmagam. Sokan mondták már, hogy furán viselkedem, néha így, néha úgy, de nem veszek tudomást róla inkább, hazudok valamit csak ne legyen nagyobb baj...

Biztonságos orvoshoz menni ezzel?

Mindenképp gyógyszert fogok kapni?

Lehet így élni egyáltalán?

Tudom, nem orvosok vannak itt, de szeretném tudni, vannak még ilyenek, mit gondoltok az ilyen emberekről?



2023. júl. 2. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokat látsz pontosan?
2023. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A hallucináció és a szuicid hajlam miatt orvoshoz kell vele menni. Nekem is mondtak már mindenfélét, hogy milyennek látnak, aztán szerintem is jobb rájuk hagyni, mint magyarázkodni. Természetesen biztonságos orvoshoz menni, nem fogják leharapni a fejed, nem Hannibal Lecter rendel az Sztk-ban. Nem tudom, hogy írnak-e neked gyógyszert. Érdekes is lenne, ha az öngyilkos éned megtalálna nálad pár doboz gyógyszert, akkor mihez kezdene vele. Kérj segítséget! Azt gondolom, hogy Rád is szükség van és küzdj magadért!
2023. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenképp orvoshoz kell fordulni.
2023. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy biztonságos-e orvoshoz menni? Mert mit csinálna az orvos, ami nem biztonságos?

Ez jó eséllyel skizofrénia, és elengedhetetlen a gyógyszer, anélkül nem lehet normálisan élni, te is látod. Azzal viszont igen. Holnap kérj időpontot a pszichiátriai gondozóban!

2023. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1

Árnyék alakokat, hol állatokat, például cicát, kutyát, nyulat, kisebb állatokat, amiket ha meglátok, el is tűnnek hirtelen, de van hogy embereket, akik csak állnak és néznek, de nem látom az arcukat. Van amelyik közelebb mer jönni, és van aki távolról figyel folyton... Nyomasztó. Mikor beszélnek is, akkor nagyon rossz és próbálok nem figyelni rájuk. Nem érhetek hozzájuk, mert eltűnik, vagy távolra kerülnek.

Nagyon durva így élni, és próbálok változtatni, illetve orvoshoz fordulni.

2023. júl. 2. 18:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Holnap legyen az a bizonyos orvos!
2023. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös: és miket mondanak, amikor beszélnek hozzád?
2023. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te látó vagy, aki a holtakat látja avagy más dimenziós lényeket.
2023. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg nyitva van a harmadik szemed, ami nem betegség, hanem adottság.


Persze gyógyszerekkel mindent el lehet nyomni.

2023. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mikor beszélnek inkább csak engem szindnak, hogy miért nézem őket, tűnjek el, bárcsak ne lennék, ilyenek.

De van aki hív, hogy menjek vele, mert tudja min megyek keresztül itt.

Tudom hogy nem vagyok normális, de már nem bírom, általánosban féltek is tőlem és hülyének néztek, így nem barátkoztam, így mára nincsenek barátaim.

Ha látó vagyok, ( amit kérlek) mi van a másik két énemmel? Ők miért vannak?

2023. júl. 2. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!