Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stroke után (ha nincs pénzem...

Stroke után (ha nincs pénzem kezelėsekre) hogyan tudom mérsėkelni a beszéd,-járás-egyensulyzavart? 5 ėve volt, ezek maradtak vissza

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

5 év után már kevés esély van rá.Közre játszik az életkor is .

Kell 1 segitő,ez lehet családtag is is.

2023. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ingyenes is lehetne a kezelés. Kellene, hogy az legyen... Érdeklődj háziorvosnál.
2023. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes kezelés a fidesz kormányzása alatt sosem lesz.

Még azt sem kapod meg,ami járna .

2023. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Család nincs. Attol volt a stroke. Eleinte volt (beszédzavarra logopédus). De csak egy évig. 45 vagyok. Legalább ne romoljon, ha már nem javul.
2023. júl. 6. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már rengeteg video elérhető minden témában,gondolom van ezzel kapcsolatos is. De a háziorvosnak is szólj. Nekem csak porckorong kopásom van,de kaphattam volna tb alapon masszázst,fürdőt meg mindent..igaz,nem mentem el,de a lehetőség adott.
2023. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyensulyzavarra milyen eszkôz jo? A kônyôkmanko nem jôtt be...
2023. aug. 22. 02:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!